sklep numizmatyczny poleca wszystkie dwuzłotówki okolicznościowe

statystyka
niedziela, 27 grudnia 2015

W wielu sklepach numizmatycznych abonament na monety NBP 2016 nie obejmuje monet z serii Skarby Stanisława Augusta. W sklepie e-numizmatyk.pl jest inaczej.

Sklep numisklep.pl (e-numizmatyk.pl) oferuje abonament na monety NBP 2016 razem z monetami Skarby Stanisława Augusta i to w dodatku w cenie emisyjnej! Niemożliwe? A jednak!

Sklep numisklep.pl (dawniej e-numizmatyk.pl) jest oficjalnym dystrybutorem monet NBP. Zakup abonamentu daje gwarancję otrzymania tych jakże poszukiwanych monet. O skali zainteresowania tą wyjątkową emisją niech świadczy, że zamówienia sklepów zostały zredukowane o około 90%.

Kliknij tu i sprawdź dostępność abonamentu na monety NBP z 2016 roku w sklepie numisklep.pl (dawniej e-numizmatyk.pl)10:51, lichaczew
Link
wtorek, 23 czerwca 2015

NBP skreślił z planu emisyjnego temat Krzysztof Klenczon z serii "Historia polskiej muzyki rozrywkowej". Pod koniec 2015 roku miały się ukazać dwie monety - okrągła i kwadratowa.  Podobno seria nie będzie kontynuowana.

Plan emisyjny oraz opis zmian przedstawiamy tutaj.

18:03, lichaczew , plan emisyjny
Link
środa, 07 stycznia 2015

W wielu sklepach numizmatycznych abonament na monety NBP 2015 nie obejmuje monet z serii Skarby Stanisława Augusta. W sklepie e-numizmatyk.pl jest inaczej.

Sklep e-numizmatyk.pl oferuje abonament na monety NBP 2015 razem z monetami Skarby Stanisława Augusta i to w dodatku w cenie emisyjnej! Niemożliwe? A jednak!

Sklep e-numizmatyk.pl jest oficjalnym dystrybutorem monet NBP. Zakup abonamentu daje gwarancję otrzymania tych jakże poszukiwanych monet. O skali zainteresowania tą wyjątkową emisją niech świadczy, że zamówienia sklepów zostały zredukowane o około 95%.

Kliknij tu i sprawdź dostępność abonamentu na monety NBP z 2015 roku w sklepie e-numizmatyk.pl

piątek, 02 stycznia 2015

Jak co roku kolekcjonerzy stają przed dylematem w jaki sposób nabyć monety kolekcjonerskie z nowych emisji. Od lat najkorzystniejszą formą zakupu monet jest abonament. Sklep e-numizmatyk ma dla Państwa propozycję kilku wariantów abonamentu na monety srebrne. Mamy także abonament zawierający najbardziej pożądane i poszukiwane monety z serii "Skarby Stanisława Augusta". Wiele sklepów oferuje abonament w ogóle BEZ TYCH MONET, a my...

...gwarantujemy otrzymanie monet z serii "Skarby Stanisława Augusta" w dodatku w CENIE EMISYJNEJ!

Oferta abonamentów naszego sklepu jest dostępna na stronie http://e-numizmatyk.pl/abonament. Monety z serii "Skarby Stanisława Augusta" w cenie emisyjnej są dostępne w wariancie "abonament srebrny pełny 0%"

Firma e-numizmatyk.pl jest oficjalnym dystrybutorem monet NBP, sprzedajemy monety, które mamy zagwarantowane na podstawie umowy z Bankiem. Abonamenty na monety NBP emitowane w 2015 roku w sklepie e-numizmatyk.pl to 100% pewności i 0% ryzyka. Zapraszamy!  

czwartek, 01 stycznia 2015

W marcu 2015 roku ukaże się siódma moneta z serii "Skarby Stanisława Augusta" - Władysław Jagiełło. Jest to dobry moment aby podjąć decyzję o sposobie zakupu tej monety. Jednym z rozwiązań jest tradycyjnie abonament w sklepie numizmatycznym. Niestety większość propozycji różnych sklepów NIE OBEJMUJE monet z serii "Skarby Stanisława Augusta". Abonament srebrny pełny w sklepie e-numizmatyk.pl obejmuje monety z tej serii w dodatku w cenach emisyjnych!

50 zł Władysław Jagiełło - Skarby Stanisława Augusta

Powyższe zdjęcie jest fotomontażem. Wizerunek króla na monecie nawiązuje do wyobrażenia Jana Matejki znanego z Pocztu królów i książąt Polski.

niedziela, 09 listopada 2014

Udostępniamy Państwu kupon rabatowy na zakup w sklepie e-numizmatyk.pl. - Zapraszamy do zakupów!

Kupon upoważnia do rabatu w wysokości 10 złotych przy zakupie za kwotę co najmniej 100 złotych towarów z kategorii: monety 2 zł okolicznościowe 1995-2014. Aby przejść do sklepu kliknij w banner poniżej. Kod kuponu do wpisania w trakcie składania zamówienia to: 18278.

Dobry sklep numizmatyczny 

18:55, lichaczew , sklep numizmatyczny
Link

20 zł Józef Chełmoński jest już 11. monetą z bardzo popularnej i lubianej serii "Polscy malarze XIX/XX wieku". Niestety kolekcjonerów spotkała nieprzyjemna niespodzianka w postaci zmienionego kapsla. Zamiast dotychczasowego dużego kwadratowego pudełka z ciemnozieloną wkładką pojawiło się małe pudełeczko dopasowane do rozmiaru monety. Wielu kolekcjonerów nie akceptuje tej zmiany choćby ze względu na przyjęty sposób przechowywania całej swojej kolekcji.

W sklepie http://e-numizmatyk.pl oferujemy kolekcjonerom możliwość zakupu tradycyjnych pudełek takich jak na zdjęciu poniżej. Aby przejść do sklepu wystarczy kliknąć tutaj

Pudełko (etui, kapsel) na monetę Józef Chełmoński z serii Polscy malarze11:49, lichaczew , sklep numizmatyczny
Link
piątek, 05 września 2014

Moneta 50 zł przedstawiająca Ludwika Węgierskiego jest piątą z serii "Skarby Stanisława Augusta", w której przedstawiono wizerunki 23 królów Polski. Wizerunki królów na monetach są wiernymi kopiami oryginalnych medali wykonanych na zlecenie Stanisława Augusta przez słynnych medalierów Jana Filipa Holzhaeussera i Jana Jakuba Reichela. Wizerunki królów są odmienne od popularnych "matejkowskich" ponieważ są wzorowane na obrazach Marcella Baciarellego zdobiących pokój marmurowy Zamku Królewskiego w Warszawie.

Ludwik Węgierski był królem Polski w latach 1370 - 1382 po śmierci Kazimierza Wielkiego. Był synem Karola Roberta Andegaweńskiego i córki Władysława Łokietka - Elżbiety. Osłabił władzę królewską nadając polskiej szlachcie liczne przywileje, między innymi zwolnienia podatkowe.

Poniżej wizerunek rewersu monety, którą można kupić w doskonałej cenie - kliknij tutaj.

50 zł Ludwik Węgierski - rewers monety

piątek, 18 lipca 2014

Monety z serii "Herby województw" ukazały się w latach 2004 i 2005. Wartość katalogowa kompletnego zestawu 16 monet wynosi 76 złotych. Większość monet jest wyceniana na 4 złote, a jedynie cztery pierwsze województwa mają cenę wyższą. Województwo Lubuskie - 5 zł, Lubelskie - 5 zł, Kujawsko-Pomorskie - 8 zł, Dolnośląskie - 10 zł.

Obecnie monety te w obiegu spotykane są dosyć rzadko. Zgromadzenie kompletu drogą "wyławiania z obiegu" jest praktycznie niemożliwe. Pozostaje zakup w sklepie numizmatycznym. Oprócz monet w stanie menniczym dostępne są także tańsze komplety w cenie już od 45 złotych. Kliknij i zobacz ofertę sklepu.

 

Herby województw - komplet monet 2 zł

sobota, 14 czerwca 2014

Monety okolicznościowe 2zł wykonane są ze stopu nordic gold, który łatwo pokrywa się patyną lub przebarwieniami. Można je usunąć przez kąpiel w płynie do czyszczenia wyrobów z miedzi lub mosiądzu, ważne aby w żadnym wypadku monet nie szorować i nie polerować. Monety to nie klamki i nie widelce. Fachowa kąpiel usunie nieładne przebarwienia, jest szansa, że moneta na dłużej zachowa świeży wygląd. Oto link do artykułu o czyszczeniu monet nordic gold.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9